RD, Zemědělská usedlost, Roupov, Plzeň-Jih, 2.990.000,-Kč

Prodej RD - bývalé zemědělské usedlosti v obci Roupov, Plzeň - jih. Nemovitost se dvěma hlavními stavbami (RD a Stodola) a několika vedlejšími stavbami se nachází v centru klidné obce. Rodinný dům o zastavěné ploše 163 m2 má novou střechu, plastová okna a prošla částečnou rekonstrukcí. Prostorná půda poskytuje možnost k vybudování další bytové jednotky. Stodola o zastavěné ploše 288 m2 je v dobrém stavu. Ostatní stavby mají zastavěnou plochu 173 m2.

Celková plocha pozemku činí 1951 m2. Zastavěná plocha a nádvoří mají celkem 1176 m2, zahrada 775 m2. Jedná se o nemovitost s velkým potenciálem pro vybudování klidného rodinného bydlení nedaleko Plzně. Lze financovat pomocí hypotečního úvěru.


Vila, Praha - Kunratice  28.000.000,-Kč

Nabízíme k prodeji Vilu v jedné z nejžádanějších pražských lokalit, v Kunraticích, který splňuje ty nejnáročnější požadavky na bydlení.

Částečně podsklepený dům nabízí celkem prostorný obývací pokoj, kuchyni s jídelnou, pět ložnic, tři koupelny, dvě terasy a saunu. K celoročnímu užívání vyhřívaný bazén.
Zahrada se vzrostlými stromy je udržovaná.
Kunratice jsou jednou z nejatraktivnějších pražských lokalit. Výbornou dostupnost občanské vybavenosti - obchodní centra, mezinárodní školy.Nemovitost lze financovat pomocí hypotečního úvěru. 


Garážové stání Praha 8  259.000,-Kč

Prodej garážového stání v novostavbě domu Praha 8 - Libeň, ul.Budilova. Jedná se o parklift. Nelze na hypoteční úvěr.