doporučení

Spolupráce s panem Krčkem byla skvělá, vše mi vždy podrobně vysvětlil, na všem se se mnou předem domluvil. Profesionálně vytvořený inzerát včetně profesionálních fotek přitáhli hned kupce. Celý prodej proběhl hladce. Smlouvy a veškeré dokumenty měl pečlivě připravené tak, aby na úřadech proběhl přepis bytu hladce.Mile mě překvapilo, že se dobře orientoval i v úskalích, které můžou nastat při prodeji.Práci pana Krčka hodnotím na výbornou a jelikož mi pán Krček pomohl i s koupi nového bytu těším se teď z nového domova.

Naďa Kolomá 

Ještě jednou děkujeme za maximální servis pří koupí bytu. Vše proběhlo rychle a bez problémů především díky vám. Přejeme hodně dalších spokojených klientů. S pozdravem a přáním všeho nejlepšího Alexej a Ivana.

Se službami pana Eduarda Krčka jsem byl moc spokojen. Pan Krček přizpůsobil podmínky obchodu požadavkům obou stran a vždy dodržel vše, na čem jsme se dohodli. Odvedl perfektní práci.

Ing. P. Janeček


Pokud s někým řešit nemovitosti, tak mohu vřele doporučit pana Krčka.

Neznám v této oblasti slušnějšího a spolehlivějšího člověka.

Petr Homola


Ráda bych jménem naší developerské společnosti poděkovala panu Eduardu Krčkovi za jeho velmi profesionální a vstřícný přístup při prodeji našeho projektu v Praze 8. Komunikace s naší společností, jako prodávajícím, ale i s jednotlivými klienty, byla vždy na velmi profesionální úrovni, ale zároveň nechybělo lidské hledisko. Dle mého názoru i díky osobě pana makléře byl prodej bytů v tomto projektu úspěšný.
Radomíra Kupcová
developerské oddělení
FORTEX-AGS, a.s.


Vážený pane Krčku,
dovolte, abych Vám poděkovala za velmi přátelské, ale přitom profesionální služby při zprostředkování koupě bytu v Budilově ulici. Nejvíce však oceňuji férové jednání a vstřícnost, což jsou kvality, které ještě stále nejsou (zvláště v segmentu realit) běžné. Proto Vám ještě jednou velice děkuji a do dalších let přeji, aby Váš přístup ocenilo mnoho dalších spokojených klientů.
Ing. Zlata Koštejnová


Dobrý den vážený pane Krčku.
Dovolte, abych vám poděkovala za profesionální přístup a spolupráci při všech jednáních týkajících se nákupu mého bytu v Budilově ulici v Praze.
Byt jsem kupovala od developerské společnosti FORTEX AGS, přes realitní kancelář Century 21.
Jsem velmi ráda, že veškeré úkony proběhly v příjemném a profesionálním duchu.
Pokud budu mít příležitost, jistě se na Vás v budoucnu znovu obrátím, popřípadě doporučím svým známým.
S pozdravem
Lída Herrgesellová
Budilova 2438/5, Praha 8

Dobrý den pane Krček, Chtěla bych moc poděkovat za Váš přístup při koupi mého bytu v Praze. Ohledně obchodu s nemovitostmi jsem neměla žádné zkušenosti, a proto tímto také děkuji za Vaši pomoc a poradenství ve věcech mně nesrozumitelných. Těším se na další blízkou spolupráci s Vámi! Dekuji moc!! J.S.